Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Sport

SRBOBRAN GAZI!

U nedelju, KMF Srbobran je gostovao u Kuli  domaćinu KMF Hajduk iz Kule. Nakon poslednjeg sudijskog zvižduka, rezultat na semaforu je bio 3:6. Nova pobeda Srbobranaca.

Naša ekipa je povela u 5 minutu preko Mušikića iz penala. Na semaforu je dugo stojao rezultat 0:1, da bi na kraju prvog poluvremena došlo do pada koncentracije i greškama naših igrača domaćn dolazi do povoljnog rezultata i odlazi na poluvreme rezultatom 2:1.

Početkom drugog poluvremena Srbobranci propuštaju par prilika za izjednačenje. Domaćin je takođe imao nekoiko šansi da poveća prednost. Ponovo na scenu stupa Mušikić i postiže pogodak za izjednačenje. U nastavku utakmice KMF Srbobran dominira, sledi šut Klipića i bilo je to 2:3. Zatim Pokrajac povećava prednost na 2:4. Domaćin ulazi hazarderski u nastavak meča, igra sa golmanom - igračem i to im se obija o glavu. Preko mladog Arđeljana sa dva brza gola Srbobran povećava rezultat na 2:6 i ulazi u mirniju završnicu. U poslednjem minutu meča domaćin smanjuje prednost i postavlja konačan rezultat - 3:6..

Takmičenje se nastavlja, a u Srbobran dolazi KMF Sombor.