Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Sport

TAKO SE IGRA FUTSAL

Kraljevićevo iz Kačareva sinoć nije imalo snage da se ozbiljnije odupre ekipi KMF Srbobran i rezultat je realna slika onoga što se dešavalo na terenu hale sportova u Srbobranu...

Fudsal liga Vojvodine 7.kolo

KMF SRBOBRAN - KMF KRALJEVIĆEVO (Kačarevo) 10:3

Prvo poluvreme bilo je odmeravanje snaga i završeno je rezultatom 2:1, ali svakom poznavaocu malog fudbala je bilo jasno da će drugo poluvreme biti ispunjeno kišom golova. Tako je i bilo.

Srbobranci su uzeli stvar u svoje ruke i brzim kontranapadima, preciznim šutevima i brzim kombinacijama potpuno bacili u drugi plan goste iz Kačareva, kojima nije ostalo ništa drugo nego da se brane i pokušaju da prime što manje golova.

Ovom pobedom KMF Srbobran izjednačio je broj bodova sa rivalom iz Bečeja i trenutno deli prvo mesto na tabeli sa 18 osvojenih bodova. Čeka se utakmica između Hajduka iz Kule i Krune iz Novog Sada da vidimo da li će raspored prve dve ekipe ostati isti.

U sedećem kolu Srbobranci putuju u komšiluk i derbi jesenjeg dela igra se u Bečeju.

Postavio: Administrator dana 2017.11.11