Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Sport

ODIGRANE PRVE UTAKMICE - RASPORED ZA DRUGI DAN


Sinoć je na Trgu republike počeo Turnir u nožnom tenisu. Odigrane su prve utakmice, a mi donosimo rezultate i najavu za večerašnji program utakmica.


Organizator turnira je zamolio, kako je zbog različitosti u kvalitetu ekipa teško predvideti koliko će mečevi trajati , sve timove da na terenu budu prisutni najmanje 15 minuta pre predviđenog početka susreta.

Rezultati utakmica prvog dana turnira:

 

 

Grupa A

  • Braća – FK Napredak Nadalj 2:0 (11:4, 11:6)
  • Vašarište 1 – Vašarište 2 2:0 (11:2, 11:9)
  • Ekipa Budžeri bila je slobodna

Grupa B

  • Max Bet – Medison Siniša Gavrilov 0:2 (8:11, 2:11)
  • Orlovi – Pagando 0:2 (6:11, 2:11 )
  • Ekipa Propali fudbaleri bila je slobodna

Grupa C

  • Braća Šige – Nemušti jezik (ekipa Braća Šige nije došla, meč je registrovan rezultatom 0:2 u koriste ekipe Nemušti Jezik)

U okviru grupe C su odigrani sledeći mečevi :

  • Dva brata – Naslednici prošlosti 2:0 (11:6, 11:3)
  • Naslednici prošlosti – Nemušti jezik 2:0 (11:4, 13:11)
  • Ekipa Metalica bila je slobodna

Grupa D

  • Vrbašani – Makova dvojka (ekipa Vrbašani nije došla, meč je registrovan rezultatom 0:2 u korist Makove dvojke)

U okviru D grupe su odigrani sledeći mečevi:

  • Led – FK Mladost Turija 2:0 (11:5, 11:5)
  • FK Mladost Turija – Makova dvojka 0:2 (1:11, 6:11)
  • Makova dvojka – Led 1:2 (11:7, 8:11, 9:11)
  • Ekipa Novosađani bila je slobodna

Grupa E

  • Veterani – Plavci 0:2 (6:11, 2:11)
  • Eurokrem DK Foto -J.J. Zmaj VI1/VI4 1:2 (11:7, 10:12, 7:11)
  • Ekipa Živ ti ja-živ mi ti bila je slobodna

Grupa F

  • DOO Delco – Auto plac Libreto 2:0 (11:4, 13:11)
  • J.J. Zmaj VIII 4 – Apolon 0:2 (6:11, 5:11)
  • Ekipa Agro Grujić bila je slobodna

RASPORED ZA DRUGI DAN  TURNIRA

Prvo kolo za Grupe G i H

Grupa G

  • 19:00 Parketar Dane – Partizanovci
  • 19:15 Cold Storage – Kankaraš/Kuđerski
  • Ekipa Grujić/Plazačić je slobodna

Grupa H

  • 19:30 Klisa – Ju-Tex
  • 19:45 Amateri – Klipić/Hodonicki
  • 20:00 Zadnja linija – Kafe bar Mont

Drugo kolo za grupe A, B, C i D

Grupa A

  • 20:15 FK Napredak Nadalj – Vašarište 1
  • 20:30 Budžeri – Braća
  • Slobodna je ekipa Vašarište 2

Grupa B

  • 20:45 Medison Siniša Gavrilov – Orlovi
  • 21:00 Propali fudbaleri – Max Bet
  • Slobodna je ekipa Pagando

Grupa C

  • 21:15 Nemušti jezik – Dva brata
  • 21:30 Metalica – Braća Šige
  • Slobodna je ekipa Naslednici prošlosti

Grupa D

  • 21:45 Vrbašani –  Led
  • 22:00 FK Mladost Turija – Novosađani
  • Slobodna je ekipa Makove dvojke

S.N.

Foto: DK photo



 

Postavio: Administrator dana 2018.05.11

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA



Anketa
DA LI SRBIJA PROLAZI GRUPU NA SVETSKOM PRVENSTVU?






» Komentari
» Arhiva anketa
Partneri
Srbobran.net
Instagram
Centar za socijalni rad
Biblioteka
Vuk Karadzic
Agrosimsa
Nijansa
OŠ Žarko Zrenjanin Uča
Radost
Centar za sport
Lagrad
Kamen Mermer
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Petar Drapsin