Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Sport

TURNIR U NOŽNOM TENISU - DAN III


Sinoć na Trgu republike odigrano je jedanaest utakmica. Evo rezultata, a tu je i raspored za danas, ukoliko vreme dozvoli...


 

REZULTATI TREĆEG DANA

GRUPA E:

  •  PLAVCI – EUROKREM DK FOTO  2:0 (11:2, 11:5)
  •  ŽIV TI JA ŽIV MI TI – VETERANI   0:2 (4:11 , 3:11)
  • EUROKREM DK FOTO – ŽIV TI JA , ŽIV MI TI (UTAKMICA ČETVRTOG KOLA) 2:0 (11:4 , 11: 2)

GRUPA H:

  •  JU-TEX – KLIPIĆ/HODONICKI  0:2 (7:11, 7:11)
  •  KAFE BAR MONT – AMATERI   2:0 (11:3 , 11:3)
  •  GAŠIĆ/PLAZAČIĆ – KANKARAŠ KUĐERSKI (GRUPA G,UTAKMICA ČETVRTOG KOLA) 2:1 (7:11 , 11:4 , 12:10 )

GRUPA G:

  •   KANKARAŠ KUĐERSKI – PARTIZANOVCI  0:2 ( 8:11 , 5:11 )
  •   GAŠIĆ/PLAZAČIĆ – PARKETAR DANE  0:2  ( 12:14 , 5:11)
  • COLD STORAGE slobodni

GRUPA F:

  •  AGRO GRUJIĆ – DOO DELCO  0:2 (8:11 , 3:11)
  •  A.P. LIBRETO – J.J.ZMAJ 8/4  2:1 (3:11 , 13:11 , 11:9)
  •  A.P. LIBRETO - AGRO GRUJIĆ 2:0 (11:6 , 11:6)
  • APOLON slobodni

RASPORED ČETVRTOG DANA

GRUPA B:  TREĆE KOLO / ČETVRTO KOLO

  • 19:00 PROPALI FUDBALERI - PAGANDO
  • 19:15 ORLOVI –PROPALI FUDBALERI
  • MAX BET– slobodni

GRUPA A :  TREĆE KOLO

  • 19:30 VAŠARIŠTE 2 – F.K.NAPREDAK NADALJ
  • 19:45 VAŠARIŠTE 1 - BRAĆA
  • BUDžERI slobodni

GRUPA C : ZBOG ODUSTAJANJE EKIPE „METALICA“ I NE DOLASKA DVA PUTA ZA REDOM EKIPE „BRAĆA ŠIGE“ TAKMIČENJE U GRUPI „C“ JE ZAVRŠENO (TABELA PLASMANA ISPOD) ŠTO ZNACI DA EKIPE „DVA BRATA“ , ODNOSNO „NASLEDNIC PROŠLOSTI“ ČEKAJU SVOJE PROTIVNIKE U OSMINI FINALA

1.

Dva Brata (Ikrašev/Brankov)

4

4

0

8:1

8

2.

Naslednici Prošlosti (Brankov/Hariba)

4

3

1

6:2

7

3.

Nemušti Jezik (Kihut/Grujić)

4

2

2

5:4

6

4.

Metalica (Vadaški/Dražić)

4

0

4

0:8

4

5.

Braća Šige (Adrijan/Edvin)

4

0

4

0:8

4

 

GRUPA E:  KOMPLETIRANJE TREĆEG KOLA

  • 20:00 J.J.ZMAJ VI1/VI4 – PLAVCI

GRUPA F :  TREĆE KOLO

  • 20:15 J.J,ZMAJ VII4 – AGRO GRUJIĆ
  • 20:30 APOLON – DOO DELCO
  • 20:45 AGRO GRUJIĆ – APOLON (MEČ ČETVRTOG KOLA)
  • 21:00 APOLON – AUTO PLAC LIBRETO

GRUPA E  : PETO  KOLO

  • 21:15 J.J,ZMAJ VI1/VI4 - VETERANI
  • 21:30 PAGANDO – MEDISON SINIŠA GAVRILOV GRUPA  ( GRUPA B )

GRUPA G : KOMPLETIRANJE TREĆEG KOLA

  • 21:45 COLD STORAGE – GAŠIĆ/PLAZAČIĆ


 

Postavio: Administrator dana 2018.05.13

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA



Newsletter
E-Mail


Kategorija/e



Format
Partneri
Srbobran.net
Instagram
Centar za socijalni rad
Biblioteka
Vuk Karadzic
Agrosimsa
Nijansa
OŠ Žarko Zrenjanin Uča
Radost
Centar za sport
Lagrad
Kamen Mermer
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Petar Drapsin