Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Sport

ZAVRŠENA PRVA FAZA TURNIRA 2X2


Turnir u nožnom tenisu od večeras ulazi u drugu fazu takmičenja. Ispred nas je osmina finala, a ko je obezbedio plasman i ko će protiv koga u tabelama koje slede:


TABELE PLASMANA NAKON PRVE FAZE TAKMIČENJA

GRUPA „ A“

  1.  

Braća (Dragan/Dalibor Šajin)

4

4

0

8:1

8

  1.  

Vašarište 1 (Pjevač/Vještica)

4

3

1

7:3

7

 

  1.  

Vašarište 2 (Milaković/Vuković)

4

2

2

4:4

6

  1.  

Budžeri (Paroški/Djurić)

4

1

3

2:7

5

  1.  

FK Napredak Nadalj (Pešakov/Miljević)

4

0

4

2:8

4

 

GRUPA „ B“

  1.  

Medison –Siniša Gavrilov (Mijić/Srdanov)

4

4

0

8:1

8

  1.  

Pagando (Živko/Jovan Šajin)

4

3

1

7:3

7

 

  1.  

Max Bet (Popov/Perendić)

4

2

2

5:4

6

  1.  

Orlovi (Ratković/Miloš S.)

4

1

3

2:6

5

  1.  

Propali Fudbaleri (Zeremski/Drapšin)

4

0

4

0:8

4

 

GRUPA „ C“

1.

Dva Brata (Ikrašev/Brankov)

4

4

0

8:1

8

2.

Naslednici Prošlosti (Brankov/Hariba)

4

3

1

6:2

7

 

3.

Nemušti Jezik (Kihut/Grujić)

4

2

2

5:4

6

4.

Metalica (Vadaški/Dražić)

4

0

4

0:8

4

5.

Braća Šige (Adrijan/Edvin)

4

0

4

0:8

4

 

GRUPA „ D“

1.

Led (Marijanov/Stankov)

4

4

0

8:0

8

2.

Makova Dvojka (Tešanović/Radojković)

4

3

1

7:2

7

 

3.

FK  Mladost Turija (Sabo/Milosavljević)

4

2

2

4:4

6

4.

Vrbašani (Radović/Pajić)

4

0

4

0:8

4

5.

Novosađani (Kuzeljević/Popović)

4

0

4

0:8

4

 

 

GRUPA „ E“

1.

Plavci (Arđelan/Sliva)

4

4

0

8:0

8

2.

Euro Krem DK Photo (Radovanović/Kusli)

4

2

2

5:5

6

 

3.

J.J.Zmaj VI1 VI4 (Biro/Kovačev)

4

2

2

4:5

6

4.

Veterani (Kobilarov/Barna)

4

1

3

3:6

5

5.

Živ ti ja Živ mi ti (Ćirković/Blagojević)

4

0

4

0:8

4

 

GRUPA „ F“

1.

DOO Delco (Sekulić/Rankić)

4

4

0

8:0

8

2.

Apolon (Simpraga/Šeguljev)

4

3

1

6:2

7

 

3.

A.P. Libreto (Stevanović/Jovičić)

4

2

2

4:5

6

4.

J.J.Zmaj VIII4 (Ljubomir/Bojan Živanović)

4

1

3

3:7

5

5.

Agro Grujić (Stanimirov/Milosavljević)

4

0

4

1:8

4

 

GRUPA „ G“

1.

Parketar Dane (Vasić/Trivić)

4

4

0

8:1

8

2.

Gašić / Plazačić

4

3

1

6:4

7

 

3.

Partizanovci (Ilić/Krneta)

4

2

2

5:4

6

4.

Cold Storage (Zelić/Plavšić)

4

1

3

3:6

5

5.

Kankaraš/Kuđerski

4

0

4

1:8

4

 

GRUPA „ H“

1.

Zadnja Linija (Narančić/Mišćević)

5

5

0

10:1

10

2.

Klipić/Hodonicki

5

3

2

8:4

8

 

3.

Kafe Bar Mont (Tot/Mudrinski)

5

3

2

7:5

8

4.

Yu-tex (Nemanja/Slobodan Sekulić)

5

3

2

6:5

8

5.

Amateri (Makra/Vujaković)

5

1

4

2:8

6

6.

Klisa (Stojanović/Jovičić)

5

0

5

0:10

5

 

VEČERAS NA RASPOREDU:

  1. 20:00 / A1 - BRAĆA : B2 - PAGANDO
  2. 20:20 / E1 - PLAVCI : F2 - APOLON
  3. 20:40 / B1 - MEDISON SINIŠA GAVRILOV : A2 - VAŠARIŠTE 1
  4. 21:00 / H1 - ZADNJA LINIJA : G2 - GAŠIĆ/PLAZAČIĆ
  5. 21:20 / G1 - PARKETAR DANE : H2 - KLIPIĆ/HODONICKI
  6. 21:40 / C1 - DVA BRATA : D2 - MAKOVA DVOJKA
  7. 22:00 / D1 - LED : C2 - NASLEDNICI PROŠLOSTI

U četvrtfinalu (ČETVRTAK 17.05.2018) takmiče se sledeći parovi:

19:30 pobednik (A1/B2 : C1/D2)

19:55 pobednik (B1/A2 :  D1/C2)

20:20 pobednik (E1/F2 : G1/H2)

20:45 pobednik (F1/E2 : H1/G2)

POLUFINALNI I MEČEVI ZA 3. I 1. MESTO IGRAĆE SE U PETAK 18.05.2018. :

19:30 POLUFINALE 1

20:00 POLUFINALE 2

20:30 UTAKMICA ZA 3. MESTO

21:00 UTAKMICA ZA 1. MESTO

PO ZAVRŠETKU FINALA DODELA NAGRADA

 



 

Postavio: Administrator dana 2018.05.16

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA



Newsletter
E-Mail


Kategorija/e



Format
Partneri
Srbobran.net
Instagram
Centar za socijalni rad
Biblioteka
Vuk Karadzic
Agrosimsa
Nijansa
OŠ Žarko Zrenjanin Uča
Radost
Centar za sport
Lagrad
Kamen Mermer
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Petar Drapsin