Srbobran.net web portal


http://srbobran.net/news/1/1446/zavrena-prva-faza-turnira-2x2/

Verzija za tampu / To Screenview



ZAVRŠENA PRVA FAZA TURNIRA 2X2


Turnir u nožnom tenisu od večeras ulazi u drugu fazu takmičenja. Ispred nas je osmina finala, a ko je obezbedio plasman i ko će protiv koga u tabelama koje slede:


TABELE PLASMANA NAKON PRVE FAZE TAKMIČENJA

GRUPA „ A“

  1.  

Braća (Dragan/Dalibor Šajin)

4

4

0

8:1

8

  1.  

Vašarište 1 (Pjevač/Vještica)

4

3

1

7:3

7

 

  1.  

Vašarište 2 (Milaković/Vuković)

4

2

2

4:4

6

  1.  

Budžeri (Paroški/Djurić)

4

1

3

2:7

5

  1.  

FK Napredak Nadalj (Pešakov/Miljević)

4

0

4

2:8

4

 

GRUPA „ B“

  1.  

Medison –Siniša Gavrilov (Mijić/Srdanov)

4

4

0

8:1

8

  1.  

Pagando (Živko/Jovan Šajin)

4

3

1

7:3

7

 

  1.  

Max Bet (Popov/Perendić)

4

2

2

5:4

6

  1.  

Orlovi (Ratković/Miloš S.)

4

1

3

2:6

5

  1.  

Propali Fudbaleri (Zeremski/Drapšin)

4

0

4

0:8

4

 

GRUPA „ C“

1.

Dva Brata (Ikrašev/Brankov)

4

4

0

8:1

8

2.

Naslednici Prošlosti (Brankov/Hariba)

4

3

1

6:2

7

 

3.

Nemušti Jezik (Kihut/Grujić)

4

2

2

5:4

6

4.

Metalica (Vadaški/Dražić)

4

0

4

0:8

4

5.

Braća Šige (Adrijan/Edvin)

4

0

4

0:8

4

 

GRUPA „ D“

1.

Led (Marijanov/Stankov)

4

4

0

8:0

8

2.

Makova Dvojka (Tešanović/Radojković)

4

3

1

7:2

7

 

3.

FK  Mladost Turija (Sabo/Milosavljević)

4

2

2

4:4

6

4.

Vrbašani (Radović/Pajić)

4

0

4

0:8

4

5.

Novosađani (Kuzeljević/Popović)

4

0

4

0:8

4

 

 

GRUPA „ E“

1.

Plavci (Arđelan/Sliva)

4

4

0

8:0

8

2.

Euro Krem DK Photo (Radovanović/Kusli)

4

2

2

5:5

6

 

3.

J.J.Zmaj VI1 VI4 (Biro/Kovačev)

4

2

2

4:5

6

4.

Veterani (Kobilarov/Barna)

4

1

3

3:6

5

5.

Živ ti ja Živ mi ti (Ćirković/Blagojević)

4

0

4

0:8

4

 

GRUPA „ F“

1.

DOO Delco (Sekulić/Rankić)

4

4

0

8:0

8

2.

Apolon (Simpraga/Šeguljev)

4

3

1

6:2

7

 

3.

A.P. Libreto (Stevanović/Jovičić)

4

2

2

4:5

6

4.

J.J.Zmaj VIII4 (Ljubomir/Bojan Živanović)

4

1

3

3:7

5

5.

Agro Grujić (Stanimirov/Milosavljević)

4

0

4

1:8

4

 

GRUPA „ G“

1.

Parketar Dane (Vasić/Trivić)

4

4

0

8:1

8

2.

Gašić / Plazačić

4

3

1

6:4

7

 

3.

Partizanovci (Ilić/Krneta)

4

2

2

5:4

6

4.

Cold Storage (Zelić/Plavšić)

4

1

3

3:6

5

5.

Kankaraš/Kuđerski

4

0

4

1:8

4

 

GRUPA „ H“

1.

Zadnja Linija (Narančić/Mišćević)

5

5

0

10:1

10

2.

Klipić/Hodonicki

5

3

2

8:4

8

 

3.

Kafe Bar Mont (Tot/Mudrinski)

5

3

2

7:5

8

4.

Yu-tex (Nemanja/Slobodan Sekulić)

5

3

2

6:5

8

5.

Amateri (Makra/Vujaković)

5

1

4

2:8

6

6.

Klisa (Stojanović/Jovičić)

5

0

5

0:10

5

 

VEČERAS NA RASPOREDU:

  1. 20:00 / A1 - BRAĆA : B2 - PAGANDO
  2. 20:20 / E1 - PLAVCI : F2 - APOLON
  3. 20:40 / B1 - MEDISON SINIŠA GAVRILOV : A2 - VAŠARIŠTE 1
  4. 21:00 / H1 - ZADNJA LINIJA : G2 - GAŠIĆ/PLAZAČIĆ
  5. 21:20 / G1 - PARKETAR DANE : H2 - KLIPIĆ/HODONICKI
  6. 21:40 / C1 - DVA BRATA : D2 - MAKOVA DVOJKA
  7. 22:00 / D1 - LED : C2 - NASLEDNICI PROŠLOSTI

U četvrtfinalu (ČETVRTAK 17.05.2018) takmiče se sledeći parovi:

19:30 pobednik (A1/B2 : C1/D2)

19:55 pobednik (B1/A2 :  D1/C2)

20:20 pobednik (E1/F2 : G1/H2)

20:45 pobednik (F1/E2 : H1/G2)

POLUFINALNI I MEČEVI ZA 3. I 1. MESTO IGRAĆE SE U PETAK 18.05.2018. :

19:30 POLUFINALE 1

20:00 POLUFINALE 2

20:30 UTAKMICA ZA 3. MESTO

21:00 UTAKMICA ZA 1. MESTO

PO ZAVRŠETKU FINALA DODELA NAGRADA

 




Powered by Koobi:CMS 7.72 © Bitskin® Webdesign