Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Sport

ZAVRŠEN PRVI DAN TURNIRA U STREET BASKETU 3X3


Počelo je u subotu u 3 popodne. Vreme je bilo idealno a ekipe koje su se prijavile spremne i raspoložene za igur, tako da je košarkaška pubnlika na Trgu republike uživala u igi ispod koša. Evo rezultata koji su postignuti:


GRUPA „ A“

REZULTATI

  1.  

VRBAS : SLUŽIMO BUREK

21:16

  1.  

SLUŽIMO BUREK : BRUKLIN

17:05

  1.  

BRUKLIN : VRBAS

05:21

 

TABELA

  1.  

VRBAS

2

2

0

42:21

4

  1.  

SLUŽIMO BUREK

2

1

1

33:26

3

  1.  

BRUKLIN

2

0

2

10:37

2

 

GRUPA „ B“

REZULTATI

  1.  

CAR PORTAL : ĆELAV SAM PA ŠTA

15:08

  1.  

 

 

  1.  

 

 

 

TABELA

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA „ C“

REZULTATI

  1.  

ARES : KAFE  MOMENTO

21:10

  1.  

INTERMEZZO : ARES

16:18

  1.  

KAFE MOMENTO : INTERMEZZO

15:17

 

TABELA

  1.  

ARES

2

2

0

39:26

4

  1.  

INTERMEZZO

2

1

1

33:33

3

  1.  

KAFE  MOMENTO

2

0

2

25:38

2

 

 

GRUPA „ E“

REZULTATI

  1.  

TEMERIN : AP LIBRETO

17:21

  1.  

SIM MARKET : TEMERIN

10:17

  1.  

AP LIBRETO : SIM MARKET

19:20

 

TABELA

  1.  

AP LIBRETO

2

1

1

40:37

3

  1.  

TEMERIN

2

1

1

34:31

3

  1.  

SIM MARKET

2

1

1

30:36

3

 

GRUPA „ F“

REZULTATI

  1.  

MATURANTI : SAMBA VRBAS

14:18

  1.  

SAMBA VRBAS : JEDVA SMO SE SKUPILI

09:11

  1.  

JEDVA SMO SE SKUPILI : MATURANTI

13:06

 

TABELA

  1.  

JEDVA SMO SE SKUPILI

2

2

0

24:15

4

  1.  

SAMBA VRBAS

2

1

1

27:26

3

  1.  

MATURANTI

2

0

2

20:31

2

 

GRUPA „G“

REZULTATI

  1.  

BALKAN EKSPRES : LAFOVI

21:18

  1.  

OTPISANI : BALKAN EKSPRES

20:11

  1.  

LAFOVI : OTPISANI

21:15

 

TABELA

  1.  

LAFOVI

2

1

1

39:36

3

  1.  

OTPISANI

2

1

1

35:32

3

  1.  

BALKAN EKSPRES

2

1

1

32:38

3

 

IZ DALJEG TAKMIČENJA KAO DVE NAJNEEFIKASNIJE EKIPE ISPADAJU “BRUKLIN” I “MATURANTI”.

Mečevi i raspored osmine finala - nedelja 10.06. :
 
15:00 Služimo burek - B1
15:20 Vrbas - B2 
15:40  Ares - Balkan expres 
16:00 intemezzo -Sim market
16:20 Libreto - Samba Vrbas  
16:40 Temerin - Jedva smo se skupili 
17:00 Lafovi - Momento
17:20 Otpisani - Ćelav sam ...
17:40 Mečevi četvrt finala ... 
Po okončanju polufinalnih mečeva, odigraće se dva kraća revijalna meča izmedju dve ekipe dečaka i devojčica ... 
Oko 20:30 utakmice za treće i prvo mesto... 
 
S.N.


 

Postavio: Administrator dana 2018.06.10

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA



Anketa
DA LI SRBIJA PROLAZI GRUPU NA SVETSKOM PRVENSTVU?






» Komentari
» Arhiva anketa
Partneri
Srbobran.net
Instagram
Centar za socijalni rad
Biblioteka
Vuk Karadzic
Agrosimsa
Nijansa
OŠ Žarko Zrenjanin Uča
Radost
Centar za sport
Lagrad
Kamen Mermer
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Petar Drapsin