Srbobran.net web portal


http://srbobran.net/news/1/1505/zavren-prvi-dan-turnira-u-street-basketu-3x3/

Verzija za tampu / To Screenview



ZAVRŠEN PRVI DAN TURNIRA U STREET BASKETU 3X3


Počelo je u subotu u 3 popodne. Vreme je bilo idealno a ekipe koje su se prijavile spremne i raspoložene za igur, tako da je košarkaška pubnlika na Trgu republike uživala u igi ispod koša. Evo rezultata koji su postignuti:


GRUPA „ A“

REZULTATI

  1.  

VRBAS : SLUŽIMO BUREK

21:16

  1.  

SLUŽIMO BUREK : BRUKLIN

17:05

  1.  

BRUKLIN : VRBAS

05:21

 

TABELA

  1.  

VRBAS

2

2

0

42:21

4

  1.  

SLUŽIMO BUREK

2

1

1

33:26

3

  1.  

BRUKLIN

2

0

2

10:37

2

 

GRUPA „ B“

REZULTATI

  1.  

CAR PORTAL : ĆELAV SAM PA ŠTA

15:08

  1.  

 

 

  1.  

 

 

 

TABELA

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA „ C“

REZULTATI

  1.  

ARES : KAFE  MOMENTO

21:10

  1.  

INTERMEZZO : ARES

16:18

  1.  

KAFE MOMENTO : INTERMEZZO

15:17

 

TABELA

  1.  

ARES

2

2

0

39:26

4

  1.  

INTERMEZZO

2

1

1

33:33

3

  1.  

KAFE  MOMENTO

2

0

2

25:38

2

 

 

GRUPA „ E“

REZULTATI

  1.  

TEMERIN : AP LIBRETO

17:21

  1.  

SIM MARKET : TEMERIN

10:17

  1.  

AP LIBRETO : SIM MARKET

19:20

 

TABELA

  1.  

AP LIBRETO

2

1

1

40:37

3

  1.  

TEMERIN

2

1

1

34:31

3

  1.  

SIM MARKET

2

1

1

30:36

3

 

GRUPA „ F“

REZULTATI

  1.  

MATURANTI : SAMBA VRBAS

14:18

  1.  

SAMBA VRBAS : JEDVA SMO SE SKUPILI

09:11

  1.  

JEDVA SMO SE SKUPILI : MATURANTI

13:06

 

TABELA

  1.  

JEDVA SMO SE SKUPILI

2

2

0

24:15

4

  1.  

SAMBA VRBAS

2

1

1

27:26

3

  1.  

MATURANTI

2

0

2

20:31

2

 

GRUPA „G“

REZULTATI

  1.  

BALKAN EKSPRES : LAFOVI

21:18

  1.  

OTPISANI : BALKAN EKSPRES

20:11

  1.  

LAFOVI : OTPISANI

21:15

 

TABELA

  1.  

LAFOVI

2

1

1

39:36

3

  1.  

OTPISANI

2

1

1

35:32

3

  1.  

BALKAN EKSPRES

2

1

1

32:38

3

 

IZ DALJEG TAKMIČENJA KAO DVE NAJNEEFIKASNIJE EKIPE ISPADAJU “BRUKLIN” I “MATURANTI”.

Mečevi i raspored osmine finala - nedelja 10.06. :
 
15:00 Služimo burek - B1
15:20 Vrbas - B2 
15:40  Ares - Balkan expres 
16:00 intemezzo -Sim market
16:20 Libreto - Samba Vrbas  
16:40 Temerin - Jedva smo se skupili 
17:00 Lafovi - Momento
17:20 Otpisani - Ćelav sam ...
17:40 Mečevi četvrt finala ... 
Po okončanju polufinalnih mečeva, odigraće se dva kraća revijalna meča izmedju dve ekipe dečaka i devojčica ... 
Oko 20:30 utakmice za treće i prvo mesto... 
 
S.N.



Powered by Koobi:CMS 7.72 © Bitskin® Webdesign