Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Sport

RASPORED UTAKMICA PRVOG DANA TURNIRA U MALOM FUDBALU 3X3


Sinoć je održano žrebanje i određeni su parovi koji će se sastati prvog dana, odnosno večeras na Trgu republike, gde će se igrati utakmice trećeg memorijalnog turnira "Milenko Genčić" u malom fudbalu 3x3.


Turnir je okupio četrdeset ekipa, a takmičenje počinje utakmicama po grupama. Evo kako su nakon žreba formirane grupe:

GRUPA A
 
AGRO PARK
CASABLANCA
TURINSKI BEĆARI
MOTO CLUB TURIJA
 
GRUPA B
 
DK FOTO 
VRBAS
VAŠARIŠTE
PEKARA KONDIĆ NADALJ
 
GRUPA C
 
OZZ ČABA I IŠTVAN 
IGNIS-BIS
RS HOUSE MONTELA
PC WORLD
 
GRUPA D
 
COLD STORAGE 
PARKETAR DANE
BELI TEHNIČARI 
??
 
GRUPA E
 
APOLON NEGRO
DOO DELCO
POSLEDNJA IGRA LEPTIRA
CAFE MOMENTO
 
GRUPA F 
 
AGRO MAUS NADALJ
ALKOHOL JUNAJTED
LISICA SIRIG
MAGISTRALA COP
 
GRUPA G 
 
VOLDEN MAX
KNEŽEVINA
G2 SERVIS BEČEJ
VEST HEM DIONIS
 
GRUPA H 
 
FULL CAFE
KOMŠIJE
SEVERCI BEČEJ
NEKI LIKOVI 
 
 
 
 
GRUPA KADETI 2004 I MLAĐI 
 
5 PRIJATELJA 
IGRA LEPTIRA 
ORASI 
BURAZERI
GVOZDEN TIM 
JASIKE VRBAS
VAŠARIŠTE
 
 
 
 
RASPORED PRVOG DANA :
 
PRVI NA TEREN IZLAZE DEČACI ROĐENI 2004 TE I MLAĐI 
 
19:15 5 PRIJATELJA- IGRA LEPTIRA
 
19:37 ORASI - GVOZDEN TIM .
 
OSTALE TRI EKIPE SU SLOBODNE .
 
 
OD 20:00 STARTUJU SENIORSKI TIMOVI 
 
 
GRUPA A
 
20:00 AGRO PARC - MOTO KLUB TURIJA
20:22 CASABLANCA - TURINSKI BEĆARI
 
GRUPA B 
 
20:44 DK FOTO - PEKARA KONDIĆ NADALJ 
 
GRUPA E
 
21:02 APOLON NEGRO - CAFE MOMENTO 
 
GRUPA D 
 
21:24 COLD STORAGE - PARKETAR DANE 
 
GRUPA G 
 
21:46 VOLDEN MAX - VEST HEM DIONIS 
22:08 KNEŽEVINA - G2 SERVIS BEČEJ 
 
 


 

Postavio: Administrator dana 2018.07.19

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA



Partneri
Srbobran.net
Instagram
Centar za socijalni rad
Biblioteka
Vuk Karadzic
Agrosimsa
Nijansa
OŠ Žarko Zrenjanin Uča
Radost
Centar za sport
Lagrad
Kamen Mermer
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Petar Drapsin