Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Sport

PREKO 40 EKIPA PRIJAVLJENO NA HUMANITARNE TURNIRE KOJI STARTUJU U NEDELJU


Dva turnira, u stonom fudbalu i u nožnom tenisu, okupili su veliki broj učesnika, a organizator turnira dostavio nam je i raspored prvog kola koje se igra u nedelju na Trgu republike.


Turnir u stonom fudbalu igra se na sledeći način:

Sve ekipe treba da budu na Trgu u nedelju u 20h. Ekipe koje ne budu mogle da igraju tog dana, igraće u drugom dogovorenom terminu.


Pravila za stoni fudbal: 

- 12 ekipa, svako sa svakim, 11 kola, prvih 8 ide dalje po sistemu 1 - 8, 2 - 7, 3 - 6, 4 - 5 .
- U grupi se igra do 3, a u eliminacionoj fazi do 5. NEMA GOLA PETICOM I NEMA  "ROŠTILJANJA", naglašava se u pravilima turnira.

Prvo kolo:
1.    Jarani – Ćulum i Jovičić
2.    AP Libreto- Huba
3.    Miškele- Subići
4.    Reljić i Jokanović-Trivić i Vasić
5.    Matori-Ju-Tex
6.    Amadeus-Kumovi

Drugo kolo:
1.    Ćulum i Jovičić- Kumovi
2.    Ju-Tex-Amadeus
3.    Trivuć i Vasić-Matori
4.    Subići-Reljić i Jokanović
5.    Huba-Miškele
6.    Jarani-AP Libreto

Treće kolo:
1.    AP Libreto-Ćulum i Jovičić
2.    Miškele-Jarani
3.    Reljić i Jokanović-Huba
4.    Matori-Subići
5.    Amadeus-Trivić i Vasić
6.    Kumovi-Ju-Tex

Četvrto kolo:
1.    Ćulum i Jovičić-Ju-Tex
2.    Trivić i Vasić-Kumovi
3.    Subići-Amadeus
4.    Huba-Matori
5.    Jarani-Reljić i Jokanović
6.    AP Libreto-Miškele

Peto kolo:
1.    Miškele-Ćulum i Jovičić
2.    Reljić i Jokanović-AP Libreto
3.    Matori-Jarani
4.    Amadeus-Huba
5.    Kumovi-Subići
6.    Ju-Tex-Trivić i Vasić

Šesto kolo:
1.    Ćulum i Jovičić-Trivić i Vasić
2.    Subići-Ju-Tex
3.    Huba-Kumovi
4.    Jarani-Amadeus
5.    AP Libreto-Matori
6.    Miškele-Reljić i Jokanović

Sedmo kolo:
1.    Reljić i Jokanović-Ćulum i Jovičić
2.    Matori-Miškele
3.    Amadeus-AP Libreto
4.    Kumovi-Jarani
5.    Ju-Tex-Huba
6.    Trivić i Vasić-Subići

Osmo kolo:
1.    Ćulum i Jovičić-Subići
2.    Huba-Trivić i Vasić
3.    Jarani-Ju-Tex
4.    AP Libreto-Kumovi
5.    Miškele-Amadeus
6.    Matori-Amadeus

Deveto kolo:
1.    Matori-Ćulum i Jovičić
2.    Amadeus-Reljić i Jokanović
3.    Kumovi-Miškele
4.    Ju-Tex-AP Libreto
5.    Trivić i Vasić-Jarani
6.    Subići-Huba

Deseto kolo:
1.    Ćulum i Jovičić-Huba
2.    Jarani-Subići
3.    AP Libreto-Trivić i Vasić
4.    Miškele-Ju-Tex
5.    Reljić i Jokanović-Kumovi
6.    Matori-Amadeus

Jedanaesto kolo:
1.    Amadeus-Huba
2.    Kumovi-Matori
3.    Ju-Tex-Reljić i Jokanović
4.    Trivić i Vasić-Miškele
5.    Subići-AP Libreto
6.    Huba-Jarani

Pravila za nožni tenis:

Turnir počinje u 19.00h

- U grupnoj fazi igra se na dva dobijena seta do 11. a u eliminacionoj fazi do 21, takođe na 2 dobijena seta. Turnir počinje u 19.00h.

A grupa
1.    ''Medison'' Deže Renčar (Mijić i Sradnov M.)
2.    AP Libreto (Stevanović i Jovičić)
3.    Baki Dom (Bakoš i Beca)
4.    Pajdl i Kaćanski

B grupa
1.    Adamović i Trivić
2.    Miškele (Mudrinski S. i Popović)
3.    Komlenić i Gašić
4.    Divljaković i Umiljanović

C grupa
1.    Plavulja (Šajin Dragan i Dalibor)
2.    VMR alatnica (Šijačić i Brankov N.)
3.    Kenji i Molnar
4.    Ilić D. i Gajić

D grupa
1.    Makova dvojka (Radojković i Tešanović G.)
2.    FK Mladost Turija 2 (Mitrović i Grabež)
3.    Budžeri (Đurić i Paroški S.)
4.    Debeljački i Dunđerski

E grupa
1.    Parketar Dane (Vasić i Tešanović N.)
2.    Majkani (Brankov B. i Zeljić)
3.    Tešić i Šijačić

F grupa
1.    Večiti talenti (Perendić i Ikrašev)
2.    FK Mladost Turija 1 (Popgligorin i Jajić)
3.    Ju-Tex (Sekulić i Mihajlović)
4.    Mirosavljević i Radovanović

G grupa
1.    Pagando (Šajin Živko i Jovan)
2.    Tuk (Mirosavljević i Srećkov)
3.    Mont (Mudrinski D. i Tot)
4.    Jolić i Babin

H grupa
1.    Vašarište (Ilić N. I Krneta)
2.    Max Bet (Popov i Klipić)
3.    Huba (Veljko i Dorina)
4.    Mitrović i Milosavljević

Raspored: Nedelja 02.06.2019.

19:00 – 19:15    VMR alatnica – Kenji I Molnar

19:15 – 19:30    Pagando – Jolić i Babin

19:30 – 19:45    Tuk – Mont

19:45 – 20:00    Plavulja -  Ilić I Gajić

20:00 – 20:15    AP Libreto – Baki Dom

20:15 – 20:30    Max Bet – Huba

20:30 – 20:45    Vašarište – Mitrović i Milosavljević

20:45 – 21:00    FK Mladost Turija 1 – Ju-Tex

21:00 – 21:15   Budžeri -   FK Mladost Turija 2

21:15 – 21:30    Miškele – Divljaković I Umiljanović

 

 



 

Postavio: Administrator dana 2019.05.31

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA



Pretraga
Partneri
Srbobran.net
Instagram
Centar za socijalni rad
Biblioteka
Vuk Karadzic
Agrosimsa
Nijansa
OŠ Žarko Zrenjanin Uča
Radost
Centar za sport
Lagrad
Kamen Mermer
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Petar Drapsin