Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Sport

OTVORENI TURNIRI U NOŽNOM TENISU I U STONOM FUDBALU


Vreme je poslužilo i lepo, prijatno veče bilo je idealno za igru, tako da su dva turnira koji se igraju na Trgu repulike počeli uspešno. U prilici smo da objavimo rezultate koji su postignuti prvog dana, a organiozator nas je obavestio da je izašao u susret igračima, tako da je broj učesnika proširen novim ekipama...


Takmičenje se nastavlja večeras, a satnica je ista kao i juče. Nožni tenis se igra od 19.00h dok će za stoni fudbal prve ekipe stati u 20.00h. Pored rezultata prvog dana takmičenja, objavljujemo i raspored večerašnjih mečeva:

STONI FUDBAL - Rezultati prvog dana:

1.    Jarani – Bukovski i Pantelić     5: 3
2.    AP Libreto- Momenat        5:3
3.    Miškele- Huba            5:0
4.    Reljić i Jokanović-Radulović i Rnić     3:5
5.    Matori-Ju-Tex            2:5
6.    Amadeus-Kumovi            1:5
7.    Mirosavljević i Moldovanov – Paori    1:5
8.    Drugari-Caffe Amadeus        0:5
9.    Ju-Tex-Amadeus             5:4
10.    Kumovi-Ju-Tex            2:5
11.    Paori-Radulović i Rnić         5:0
12.    Mirosavljević i Moldovanov-Drugari         5:0
13.    Jarani-AP Libreto             5:3
14.    Reljić i Jokanović-Moldovanov i Mirosavljević     1:5
15.    Kumovi-Momenat         1:5
16.    Trivić i Vasić-Paori         4:5
17.    Matori-Trivić i Vasić         4:5
18.    Reljić i Jokanović-Drugari    5:1
19.    AP Libreto-Caffe Amadeus     3:5
20.    Jarani-Moldovanov i Mirosavljević    1:5
21.    Momenat-Amadeus        5:2
22.    Jarani-Reljić i Jokanović        5:1
23.    Caffe Amadeus-Miškele        3:5
24.    Rnić i Radulović-Momenat     2:5
25.    AP Libreto-Jokanović i Reljić    4:5
26.    Kumovi-Rnić i Radulović        5:1
27.    Trivić i Vasić-Amadeus        5:2
28.    Trivić i Vasić-AP Libreto        3:5
29.    Miškele-Trivić i Vasić         3:5
30.    Kumovi-Jarani            5:2
31.    Ju-Tex-Moldovanov i Mirosavljević        5:2
32.    Matori-Paori            0:5
33.    Ju-Tex-Reljić i Jokanović        5:0
34.    Ju-Tex-Paori                1:5
35.    Miškele-Jarani            5:1
36.    Amadeus-Caffe Amadeus    5:4
37.    Kumovi-Moldovanov i Mirosavljević        5:0
38.    Matori-Caffe Amadeus        3:5
39.    Miškele-Paori            0:5
40.    Jarani_Drugari            5:0
41.    Paori-Reljić i Jokanović        5:1
42.    Paori-Jarani                5:2
43.    Matori-Amadeus            3:5

Svi igrači turnira u stonom fudbalu pozivaju se da večeras u 20.00h budu na Trgu republike, kako bi se takmičenje nastavilo, a raspored odigravanja utvrdiće se na licu mesta obavestio je organizator turnira.

NOŽNI TENIS - rezultati prvog dana:

VMR alatnica – Kenji i Molnar     2:0 (11:8,11:7)

Pagando – Jolić i Mrđa 1:2 (6:11,15:13,7:11)

Tuk – Mont  1:2 ( 2:11,12:10,7:11)

Plavulja - Ilić i Gajić  2:0 (11:3,11:1)

AP Libreto – Baki Dom 2:1 (5:11,11:9,11:3)

Max Bet – Huba 2:1 (8:11,11:9,11:5)

Vašarište – Mitrović i Milosavljević 2:0 (11:7,11:0)

FK Mladost Turija 1 – Ju-Tex 1:2 ( 3:11,11:9,5:11)

Budžeri - FK Mladost Turija 2  2:0 ( 11:3,11:5)

Miškele – Divljaković i Umiljanović 0:2 (0:11,0:11)

Raspored: Ponedeljak  03.06.2019.

19:00 – 19:15    Medison “DEŽE RENČAR” – Baki Dom

19:15 – 19:30    Adamović i Trivić – Komlenić i Gašić

19:30 – 19:45    AP Libreto – Pajdl i Kaćanski

19:45 – 20:00    Vašarište – Huba

20:00 – 20:15    Parketar Dane - Majkani

20:15 – 20:30    Pagando - Tuk

20:30 – 20:45    Plavulja – Kenji i Molnar

20:45 – 21:00    FK Mladost Turija 2 – Makova dvojka

21:00 – 21:15 FK Mladost Turija 1 – Večiti Talenti

21:15 – 21:30 Budzeri  -  Debeljački i Dunđerski

21:30-21:45 Burazeri - Ju-Tex

21:45-22:00 Večiti talenti - Mirosavljević i Radovanović

22:00-22:15 Max Bet - Mitrović i Milosavljević

 



 

Postavio: Srbobran.net dana 2019.06.03

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA



Pretraga
Partneri
Ribolov Plus
Srbobran.net
Instagram
Centar za socijalni rad
Biblioteka
Vuk Karadzic
Agrosimsa
Nijansa
OŠ Žarko Zrenjanin Uča
Radost
Centar za sport
Lagrad
Kamen Mermer
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Petar Drapsin