Srbobran.net web portal


http://srbobran.net/news/1/2094/otvoreni-turniri-u-nonom-tenisu-i-u-stonom-fudbalu/

Verzija za tampu / To Screenview



OTVORENI TURNIRI U NOŽNOM TENISU I U STONOM FUDBALU


Vreme je poslužilo i lepo, prijatno veče bilo je idealno za igru, tako da su dva turnira koji se igraju na Trgu repulike počeli uspešno. U prilici smo da objavimo rezultate koji su postignuti prvog dana, a organiozator nas je obavestio da je izašao u susret igračima, tako da je broj učesnika proširen novim ekipama...


Takmičenje se nastavlja večeras, a satnica je ista kao i juče. Nožni tenis se igra od 19.00h dok će za stoni fudbal prve ekipe stati u 20.00h. Pored rezultata prvog dana takmičenja, objavljujemo i raspored večerašnjih mečeva:

STONI FUDBAL - Rezultati prvog dana:

1.    Jarani – Bukovski i Pantelić     5: 3
2.    AP Libreto- Momenat        5:3
3.    Miškele- Huba            5:0
4.    Reljić i Jokanović-Radulović i Rnić     3:5
5.    Matori-Ju-Tex            2:5
6.    Amadeus-Kumovi            1:5
7.    Mirosavljević i Moldovanov – Paori    1:5
8.    Drugari-Caffe Amadeus        0:5
9.    Ju-Tex-Amadeus             5:4
10.    Kumovi-Ju-Tex            2:5
11.    Paori-Radulović i Rnić         5:0
12.    Mirosavljević i Moldovanov-Drugari         5:0
13.    Jarani-AP Libreto             5:3
14.    Reljić i Jokanović-Moldovanov i Mirosavljević     1:5
15.    Kumovi-Momenat         1:5
16.    Trivić i Vasić-Paori         4:5
17.    Matori-Trivić i Vasić         4:5
18.    Reljić i Jokanović-Drugari    5:1
19.    AP Libreto-Caffe Amadeus     3:5
20.    Jarani-Moldovanov i Mirosavljević    1:5
21.    Momenat-Amadeus        5:2
22.    Jarani-Reljić i Jokanović        5:1
23.    Caffe Amadeus-Miškele        3:5
24.    Rnić i Radulović-Momenat     2:5
25.    AP Libreto-Jokanović i Reljić    4:5
26.    Kumovi-Rnić i Radulović        5:1
27.    Trivić i Vasić-Amadeus        5:2
28.    Trivić i Vasić-AP Libreto        3:5
29.    Miškele-Trivić i Vasić         3:5
30.    Kumovi-Jarani            5:2
31.    Ju-Tex-Moldovanov i Mirosavljević        5:2
32.    Matori-Paori            0:5
33.    Ju-Tex-Reljić i Jokanović        5:0
34.    Ju-Tex-Paori                1:5
35.    Miškele-Jarani            5:1
36.    Amadeus-Caffe Amadeus    5:4
37.    Kumovi-Moldovanov i Mirosavljević        5:0
38.    Matori-Caffe Amadeus        3:5
39.    Miškele-Paori            0:5
40.    Jarani_Drugari            5:0
41.    Paori-Reljić i Jokanović        5:1
42.    Paori-Jarani                5:2
43.    Matori-Amadeus            3:5

Svi igrači turnira u stonom fudbalu pozivaju se da večeras u 20.00h budu na Trgu republike, kako bi se takmičenje nastavilo, a raspored odigravanja utvrdiće se na licu mesta obavestio je organizator turnira.

NOŽNI TENIS - rezultati prvog dana:

VMR alatnica – Kenji i Molnar     2:0 (11:8,11:7)

Pagando – Jolić i Mrđa 1:2 (6:11,15:13,7:11)

Tuk – Mont  1:2 ( 2:11,12:10,7:11)

Plavulja - Ilić i Gajić  2:0 (11:3,11:1)

AP Libreto – Baki Dom 2:1 (5:11,11:9,11:3)

Max Bet – Huba 2:1 (8:11,11:9,11:5)

Vašarište – Mitrović i Milosavljević 2:0 (11:7,11:0)

FK Mladost Turija 1 – Ju-Tex 1:2 ( 3:11,11:9,5:11)

Budžeri - FK Mladost Turija 2  2:0 ( 11:3,11:5)

Miškele – Divljaković i Umiljanović 0:2 (0:11,0:11)

Raspored: Ponedeljak  03.06.2019.

19:00 – 19:15    Medison “DEŽE RENČAR” – Baki Dom

19:15 – 19:30    Adamović i Trivić – Komlenić i Gašić

19:30 – 19:45    AP Libreto – Pajdl i Kaćanski

19:45 – 20:00    Vašarište – Huba

20:00 – 20:15    Parketar Dane - Majkani

20:15 – 20:30    Pagando - Tuk

20:30 – 20:45    Plavulja – Kenji i Molnar

20:45 – 21:00    FK Mladost Turija 2 – Makova dvojka

21:00 – 21:15 FK Mladost Turija 1 – Večiti Talenti

21:15 – 21:30 Budzeri  -  Debeljački i Dunđerski

21:30-21:45 Burazeri - Ju-Tex

21:45-22:00 Večiti talenti - Mirosavljević i Radovanović

22:00-22:15 Max Bet - Mitrović i Milosavljević

 




Powered by Koobi:CMS 7.72 © Bitskin® Webdesign