Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Ekologija

REZULTATI LIKOVNOG KONKURSA


Povodom Evropske nedelje mobilnosti koja se svake godine održava od 16. do 22. septembra, Opština Srbobran je preko Kancelarije za lokalni ekonomski razvoj organizovala likovni konkurs na ovogodišnju temu "Pešačite sa nama". Na likovnom konkursu učestvovali su učenici od prvog do četvrtog razreda iz svih osnovnih škola naše opštine.


Najbolji radovi su izabrani i biće izloženi u OŠ "Petar Drapšin" Turija.

Poklone za učenike koji su najbolje odgovorili na zadatu temu dodelila je Opština Srbobran u saradnji sa Savetom za bezbednost saobraćaja opštine Srbobran. Rančiće je obezbedila Stalna konferencija gradova i opština.

U nastavku sledi spisak učenika čiji radovi su izabrani:




OŠ “Žarko Zrenjanin Uča”
Nadalj

I
Aleksandra Brankov
Marko Pešić
Anđela Gajinović

II
Teodora Preradov
Sima Savin
Nataša Andrić

III
Ana Šućov
Anđela Stojanović
Katarina Preradov

IV1
Kristina Radu
Jefimija Preradov
Teodora Stojnović

IV2
Vukašin Siriški
Natalija Perišić
Milijana Marijanov


OŠ “Vuk Karadžić”
Srbobran


I1
Marija Babić
Filip Gajić
Staša Kaić

I2
Jovana Bukvić
Lana Kaćanski
Emilija Davidov

I3
Ana Dinjaški
Anja Šijačić
Aleksandar Jeličić

II1
Nikolina Filipović
Elena Grujić
Darijan Marjanov

III1
Dunja Dunđerski
Pavle Novaković
Anabela Brankov

III2
Lena Rafajlović
Milan Milivojev
Nikolina Ergelašev

IV1
Milica Banković

IV2
Danilo Dudvarski
Sara Babić
Teodora Brkić

IV3
Sergej Radivojević
Ljubica Drapšin
Željana Kajtazi


OŠ “Petar Drapšin”
Turija


I
Filip (nije napisano prezime)
Mihajlo Kerkez
Mia Milosavljević

II
Darija Pavkov
Milana Vujić
Ognjena Lukić

III
Aksinja Mijin
Nađa Obradović
Jovan Zeremski

IV
Magdalena Čabrilo
Vanja Stevanović
Svetozar Mališević



OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”
Srbobran


I3
Somogyi Viktoria
Anđela Živčić
Dragaj Daniel

II1
Nađa Filipović
Bojan Radić
Nikolina Islamović

II3
Fišteš Lena
Majsztorac Marko
Aleksa Suknović

II4
Teodora Obradović
Lana Baćinac

III1
Vanja Šijačić
Ognjen Đurović
Teodora Turuc

III3
Luca Balaž
Edina Flajsz

III4
Igor Nikolić
Aleksej P.
Uroš Miković

IV3
Gal Sarolta
Blazsanyik Csenge
Pelle Mark

IV4
Anđela Nikolić
Tara Suvajdžić
Nikolina Jovičić




 

Postavio: Administrator dana 2019.10.02   |  Ocena:  

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA



Pretraga
Partneri
Srbobran.net
Instagram
Centar za socijalni rad
Biblioteka
Vuk Karadzic
Agrosimsa
Nijansa
OŠ Žarko Zrenjanin Uča
Radost
Centar za sport
Lagrad
Kamen Mermer
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Petar Drapsin