Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Školstvo

ODRŽAN PRIJEM PRVAKA U "VUKU"


Jutros je u OŠ "Vuk Karadžić" održan prijem za učenike prvog razreda i njihove roditelje. Prvaci, u pratnji samo jednog roditelja, jer su tako nalagale protivepidemijske mere, upoznali su svoje učiteljice Snežanu Ostojić i Vesnu Todorović.


Pozdravnim govorima obratili su im se Julkica Popović, direktorica škole i Radivoj Debeljački, predsednik opštine Srbobran koji je sa svojim saradnicima Ninoslavom Jokanovićem i Jovanom Andrićem doneo novim đacima didaktičke poklone.

Psiholog škole Violeta Pivnički pozdravila je i prozivala učenike, a potom su se uputili prvi put u svoje školske klupe.Podršku su im pružale i Suzana Živković i Snežana Dzambas, učiteljice produženog boravka, kao i Nina Rabinčuk, nastavnica engleskog jezika, Melinda Tot Moric, nastavnica mađarskog jezika i Nenad Rkman, veroučitelj.

U 11 časova je u školi održan i prijem za učenike petog razreda na kome su se upoznali sa svojim novim odeljenjskim starešinama i predmetnim nastavnicima.

Kolektiv OŠ "Vuk Karadžić" želi svim učenicima srećan početak nove školske godine.

S.N.



 

Postavio: Administrator dana 2020.08.31   |  Ocena:  

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA



Pretraga
Partneri
Oglasi
Sutomore
Srbobran.net
Instagram
Termoglas
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Old Times Pub
King
gold cakes
Minipani
Index
Ignis
Navona
BAKI DOM
Kos
                              
stampaj | Powered by Koobi:CMS 7.72 © Bitskin® Webdesign | Redakcija | Lesezeichen / Weitersagen