Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Školstvo

SVI SMO MI DECA OVOG SVETA!


Učenici Osnovne škole „Vuk Karadžić“ su učestvovali u projektu „Svi smo mi deca ovog sveta“ čiji je inicijator Udruženje građana Obrazovni impuls iz Bečeja.


Projekat je podržan od Ministarstva za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog. U okviru projekta održane su radionice na temu tolerancije i diskriminacije na kojim su učestvovala deca koja pohađaju časove građanskog vaspitanja od 5. do 8. razreda i članovi Učeničkog parlamenta.

Učenici su kroz igranje uloga, rešavanje kvizova, izradu panoa i diskusiju upoznati sa pojmovima tolerancije i diskriminacije.Cilj saradnje i realizacije projekta u našoj školi je upoznavanje, usvajanje i prezentovanje pojmova koje ne susrećemo u svakodnevnom govoru,ali zato živimo svakodnevno.

Realizator projekta i voditelj radionica u Osnovnoj školi „Vuk Karadžić“ je Ružica Milić, nastavnik geografije i građanskog vaspitanja.



 

Postavio: Administrator dana 2021.10.25

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA

Pretraga
Prenos Skupštine
Partneri
Oglasi
Srbobran.net
Instagram
Termoglas
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Old Times Pub
King
gold cakes
Minipani
Index
Ignis
Kos
Statistika







Ko je online?
clanova: 0, gostiju: 107
                              
stampaj | Powered by Koobi:CMS 7.72 © Bitskin® Webdesign | Redakcija | Lesezeichen / Weitersagen