Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Sport

U NEDELJU TRKE NA HIPODROMU!


U nedelju je prvi kasački dan u Srbobranu. "Memorijal dr Lazar Panjković" održaće se po 16. put u Srbobranu, a u devet trka na hipodrom će sa svojim vozačima istrčati preko 80 grla. Organizator, KK "Vranac" iz Srbobrana najavljuje poslovično dobru organizaciju i pravi sportski dan, a prva trka počinje u 14.30h. Evo rasporeda za nedelju:


Hipodrom KK "Vranac", Srbobran

14:30 1 "Avenches" Iz okreta/2100m

 1 Francia des Noes (RS) Pavlović Milorad 2100
 2 Filante de Digeon (FR) Đorđević Novica 2100
 3 Caline des Landes (FR) Mašić Nemanja 2100
 4 Etoile de Belfonds (FR) Ostojić Jovica 2120
 5 Eugenie du Citrus (FR) Matković Goran 2120
 6 Duchesse Fouteau (FR) Kečenović Boris 2120
 7 Ellipse Turgot (FR) Skenderović Branko 2120
 8 Galia d'Ormoy (FR) Sič ml. Stevan 2140
 9 Gracieuse Bricoise (FR) Bogdanović Aleksandar 2140
 10 Gestion Prior (FR) Mukić Branislav 2140

15:00 2 "Best Seed Producer-Srbobran" Autostart/1600m

 1 Bukefal (RS) Mašić Nemanja 1600
 2 Angry Bessy JMH (RS) Dovijarski Jovica 1600
 3 Nikita (RS) Ilijin Milan 1600
 4 Dik V.R. (RS) Prišić Milan 1600
 5 Nantucket Photo (RS) Gabrić ml. Josip 1600
 6 Petar Veliki (RS) Mukić Branislav 1600
 7 Magla (RS) Petrović Zoran 1600
 8 Yconic Love (RS) Katanić Dejan 1600
 9 Petar Pan Kulpin (RS) Gajić Marko 1600
 10 Lavazza (RS) Nović Boris 1600
 11 Rapsodija L.M. (RS) Popin Jovan 1600
 12 Ilchi (RS) Simić Lazar 1600

15:30 3 "Udruženje građana-Naša priča-Srbobran" Autostart/1600m

 1 Aliz CS (HU) Kopas Karolj 1600
 2 Grom H.P. (RS) Kečenović Boris 1600
 3 Iskra de Sajan (RS) Ranđelović Aleksandar 1600
 4 Mona Lobel (RS) Balažević Lazar 1600
 5 Chet Baker A.T. (RS) Gabrić ml. Josip 1600
 6 Gorica de Sajan (RS) Rajić Dragiša 1600
 7 Idril Sugar (RS) Ilijin Milan 1600
 8 Tagora (RS) Katanić Dejan 1600
 9 Leon Thomas A.T. (RS) Simin Marko 1600

16:00 4 "Dolovo u srcu-Dolovo" Autostart/1600m

 1 Kuna Star (RS) Dovijarski Srdjan 1600
 2 Ilinka de Sajan (RS) Mukić Branislav 1600
 3 Super Globus (RS) Kopas Karolj 1600
 4 Malina (RS) Jezdanov Stefan 1600
 5 Dana V.P. (RS) Bognar Nandor 1600
 6 Pandora S. (RS) Vereb Andor 1600
 7 Express Lady (RS) Kečenović Boris 1600
 8 Danone (RS) Pivnički Sava 1600
 9 Apsolutna (RS) Urošev Stevan 1600
 10 Dark Wood (RS) Dimitrijević Miodrag 1600
 11 Lucky Speed (RS) Žabaljac Gavra 1600
 12 Adria (RS) Matković Dragan 1600

16:30 5 "Demax d.o.o." Autostart/1600m

 1 Elza (RS) Ilijin Milan 1600
 2 Rapid Crown (RS) Đorđević Novica 1600
 3 Geronimo S.G. (RS) Grujić Saša 1600
 4 Filipa di Poggio (RS) Vujanović Željko 1600
 5 Soledad F. (RS) Kečenović Boris 1600
 6 Ambasador (RS) Urošev Stevan 1600
 7 Huanita de Sajan (RS) Stipić Nedeljko 1600
 8 Gold Regen (RS) Seke Atila 1600
 9 Panter Star (RS) Gajić Marko 1600
 10 Sena A.T. (RS) Sič ml. Stevan 1600
 11 Beker (RS) Rajić Dragiša 1600
 12 Phantom of the Opera (RS) Dovijarski Srdjan 1600

17:00 6 "I Memorijal Brezovski Mikloš" Autostart/1600m

 1 Byron delle Badie (IT) Mukić Branislav 1600
 2 Airone Canf (IT) Mašić Nemanja 1600
 3 Charisma Spritz (IT) Pribić Vladimir 1600
 4 If AT (RS) Stojadinović Novica 1600
 5 Play the Game (RS) Skenderović Branko 1600
 6 Paladino (RS) Sremački Stevan 1600
 7 Cann Legacy V. (RS) Katanić Dejan 1600
 8 Brier (IT) Đorđević Novica 1600

17:30 7 "Memorijal dr Lazar Panković" Autostart/1600m

 1 Iago d'Amore (RS) Vereb Andor 1600
 2 San Siro (RS) Popin Jovan 1600
 3 Brenno Laumar (IT) Pribić Vladimir 1600
 4 Rick del Duomo (IT) Nović Boris 1600
 5 Ursula Baba (IT) Mašić Nemanja 1600
 6 Team Work (IT) Katanić Dejan 1600
 7 Flex Lane (SE) Petrović Zoran 1600
 8 Zarita G.S.O. (IT) Tasić Milan 1600
 9 Gibson Boko (SE) Mukić Branislav 1600
 10 Gideon H. Renka (NL) Vujković-Lamić Josip 1600

18:00 8 "Poliklinika Petrov Senta-Novi Sad" Autostart/1600m

 1 Peggy S. (RS) Vereb Andor 1600
 2 Sisi (RS) Seke Robert 1600
 3 Paris Lobel (RS) Dulić Petar 1600
 4 Pinochet Augusto (RS) Vujanović Željko 1600
 5 Admiral Love (RS) Mašić Nemanja 1600
 6 Divna S. (RS) Rajčić Nenad 1600
 7 Intacta (RS) Pivnički Sava 1600
 8 Vesna (RS) Đorđević Novica 1600
 9 Cicija (RS) Prišić Milan 1600
 10 Dinar S. (RS) Golubović Miroslav 1600
 11 Hermina de Sajan (RS) Oračić ml. Mirko 1600

18:30 9 "Državno prvenstvo za grla od 5. godina" Autostart/2100m

 1 Etta James A.T. (RS) Oračić ml. Mirko 2100
 2 Sarah Vaughan A.T. (RS) Skenderović Branko 2100
 3 Ren (RS) Petrović Zoran 2100
 4 Čarli Star (RS) Gabrić ml. Josip 2100
 5 Sigar (RS) Knekt Petar 2100
 6 Samsung (RS) Mašić Nemanja 2100
 7 Armani B. (RS) Benčik Zlatko 2100

Ko nije u prilici da bude u nedelju na hipodromu moći će da prati trke uživo putem youtube kanala:

https://www.youtube.com/watch?v=KzTf-LdV8EY

 

 

 

 

 



 

Postavio: Administrator dana 2022.05.07   |  Ocena:  

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA



Pretraga
Partneri
Oglasi
NOVI DOM
Srbobran.net
Instagram
Termoglas
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Old Times Pub
King
gold cakes
Minipani
Pink
Ignis
BAKI DOM
                              
stampaj | Powered by Koobi:CMS 7.72 © Bitskin® Webdesign | Redakcija | Lesezeichen / Weitersagen