Srbobran.net web portal


http://srbobran.net/news/1/3694/u-nedelju-trke-na-hipodromu/

Verzija za štampu / To Screenview



U NEDELJU TRKE NA HIPODROMU!


U nedelju je prvi kasački dan u Srbobranu. "Memorijal dr Lazar Panjković" održaće se po 16. put u Srbobranu, a u devet trka na hipodrom će sa svojim vozačima istrčati preko 80 grla. Organizator, KK "Vranac" iz Srbobrana najavljuje poslovično dobru organizaciju i pravi sportski dan, a prva trka počinje u 14.30h. Evo rasporeda za nedelju:


Hipodrom KK "Vranac", Srbobran

14:30 1 "Avenches" Iz okreta/2100m

 1 Francia des Noes (RS) Pavlović Milorad 2100
 2 Filante de Digeon (FR) Đorđević Novica 2100
 3 Caline des Landes (FR) Mašić Nemanja 2100
 4 Etoile de Belfonds (FR) Ostojić Jovica 2120
 5 Eugenie du Citrus (FR) Matković Goran 2120
 6 Duchesse Fouteau (FR) Kečenović Boris 2120
 7 Ellipse Turgot (FR) Skenderović Branko 2120
 8 Galia d'Ormoy (FR) Sič ml. Stevan 2140
 9 Gracieuse Bricoise (FR) Bogdanović Aleksandar 2140
 10 Gestion Prior (FR) Mukić Branislav 2140

15:00 2 "Best Seed Producer-Srbobran" Autostart/1600m

 1 Bukefal (RS) Mašić Nemanja 1600
 2 Angry Bessy JMH (RS) Dovijarski Jovica 1600
 3 Nikita (RS) Ilijin Milan 1600
 4 Dik V.R. (RS) Prišić Milan 1600
 5 Nantucket Photo (RS) Gabrić ml. Josip 1600
 6 Petar Veliki (RS) Mukić Branislav 1600
 7 Magla (RS) Petrović Zoran 1600
 8 Yconic Love (RS) Katanić Dejan 1600
 9 Petar Pan Kulpin (RS) Gajić Marko 1600
 10 Lavazza (RS) Nović Boris 1600
 11 Rapsodija L.M. (RS) Popin Jovan 1600
 12 Ilchi (RS) Simić Lazar 1600

15:30 3 "Udruženje građana-Naša priča-Srbobran" Autostart/1600m

 1 Aliz CS (HU) Kopas Karolj 1600
 2 Grom H.P. (RS) Kečenović Boris 1600
 3 Iskra de Sajan (RS) Ranđelović Aleksandar 1600
 4 Mona Lobel (RS) Balažević Lazar 1600
 5 Chet Baker A.T. (RS) Gabrić ml. Josip 1600
 6 Gorica de Sajan (RS) Rajić Dragiša 1600
 7 Idril Sugar (RS) Ilijin Milan 1600
 8 Tagora (RS) Katanić Dejan 1600
 9 Leon Thomas A.T. (RS) Simin Marko 1600

16:00 4 "Dolovo u srcu-Dolovo" Autostart/1600m

 1 Kuna Star (RS) Dovijarski Srdjan 1600
 2 Ilinka de Sajan (RS) Mukić Branislav 1600
 3 Super Globus (RS) Kopas Karolj 1600
 4 Malina (RS) Jezdanov Stefan 1600
 5 Dana V.P. (RS) Bognar Nandor 1600
 6 Pandora S. (RS) Vereb Andor 1600
 7 Express Lady (RS) Kečenović Boris 1600
 8 Danone (RS) Pivnički Sava 1600
 9 Apsolutna (RS) Urošev Stevan 1600
 10 Dark Wood (RS) Dimitrijević Miodrag 1600
 11 Lucky Speed (RS) Žabaljac Gavra 1600
 12 Adria (RS) Matković Dragan 1600

16:30 5 "Demax d.o.o." Autostart/1600m

 1 Elza (RS) Ilijin Milan 1600
 2 Rapid Crown (RS) Đorđević Novica 1600
 3 Geronimo S.G. (RS) Grujić Saša 1600
 4 Filipa di Poggio (RS) Vujanović Željko 1600
 5 Soledad F. (RS) Kečenović Boris 1600
 6 Ambasador (RS) Urošev Stevan 1600
 7 Huanita de Sajan (RS) Stipić Nedeljko 1600
 8 Gold Regen (RS) Seke Atila 1600
 9 Panter Star (RS) Gajić Marko 1600
 10 Sena A.T. (RS) Sič ml. Stevan 1600
 11 Beker (RS) Rajić Dragiša 1600
 12 Phantom of the Opera (RS) Dovijarski Srdjan 1600

17:00 6 "I Memorijal Brezovski Mikloš" Autostart/1600m

 1 Byron delle Badie (IT) Mukić Branislav 1600
 2 Airone Canf (IT) Mašić Nemanja 1600
 3 Charisma Spritz (IT) Pribić Vladimir 1600
 4 If AT (RS) Stojadinović Novica 1600
 5 Play the Game (RS) Skenderović Branko 1600
 6 Paladino (RS) Sremački Stevan 1600
 7 Cann Legacy V. (RS) Katanić Dejan 1600
 8 Brier (IT) Đorđević Novica 1600

17:30 7 "Memorijal dr Lazar Panković" Autostart/1600m

 1 Iago d'Amore (RS) Vereb Andor 1600
 2 San Siro (RS) Popin Jovan 1600
 3 Brenno Laumar (IT) Pribić Vladimir 1600
 4 Rick del Duomo (IT) Nović Boris 1600
 5 Ursula Baba (IT) Mašić Nemanja 1600
 6 Team Work (IT) Katanić Dejan 1600
 7 Flex Lane (SE) Petrović Zoran 1600
 8 Zarita G.S.O. (IT) Tasić Milan 1600
 9 Gibson Boko (SE) Mukić Branislav 1600
 10 Gideon H. Renka (NL) Vujković-Lamić Josip 1600

18:00 8 "Poliklinika Petrov Senta-Novi Sad" Autostart/1600m

 1 Peggy S. (RS) Vereb Andor 1600
 2 Sisi (RS) Seke Robert 1600
 3 Paris Lobel (RS) Dulić Petar 1600
 4 Pinochet Augusto (RS) Vujanović Željko 1600
 5 Admiral Love (RS) Mašić Nemanja 1600
 6 Divna S. (RS) Rajčić Nenad 1600
 7 Intacta (RS) Pivnički Sava 1600
 8 Vesna (RS) Đorđević Novica 1600
 9 Cicija (RS) Prišić Milan 1600
 10 Dinar S. (RS) Golubović Miroslav 1600
 11 Hermina de Sajan (RS) Oračić ml. Mirko 1600

18:30 9 "Državno prvenstvo za grla od 5. godina" Autostart/2100m

 1 Etta James A.T. (RS) Oračić ml. Mirko 2100
 2 Sarah Vaughan A.T. (RS) Skenderović Branko 2100
 3 Ren (RS) Petrović Zoran 2100
 4 Čarli Star (RS) Gabrić ml. Josip 2100
 5 Sigar (RS) Knekt Petar 2100
 6 Samsung (RS) Mašić Nemanja 2100
 7 Armani B. (RS) Benčik Zlatko 2100

Ko nije u prilici da bude u nedelju na hipodromu moći će da prati trke uživo putem youtube kanala:

https://www.youtube.com/watch?v=KzTf-LdV8EY

 

 

 

 

 




Powered by Koobi:CMS 7.72 © Bitskin® Webdesign